Dura
Novosti

Umjetna inteligencija u službi digitalnog marketinga

U DURA-i smo održali još jednu praktičnu i inspirativnu radionicu – “Umjetna inteligencija u službi digitalnog marketinga: Od ideje do vizuala”, posvećenu kreativnosti i modernim AI alatima. Pod vodstvom Valentine Babić, službene Canvassadorice i iskusne grafičke dizajnerice, sudionici su imali priliku otkriti kako umjetna inteligencija može ubrzati, pojednostaviti i unaprijediti proces stvaranja vizualnih sadržaja.
Kroz cjelodnevni rad polaznici su učili kako:
– generirati slike i dizajne pomoću promptova,
– kombinirati alate kao što su Canva AI, Leonardo AI, Ideogram, Autotracer i ChatGPT,
– prilagoditi i poboljšati fotografije,
– kreirati logotipe, ilustracije, plakate, promotivne materijale i suvenire,
– stvarati kvalitetan sadržaj za društvene mreže, knjige, brošure i digitalne kampanje.
Radionica je bila izrazito interaktivna – sudionici su radili na vlastitim projektima, postavljali pitanja i primjenjivali naučeno u stvarnom vremenu, uz Valentinin stručni feedback.
Atmosfera je bila kreativna, motivirajuća i puna “aha” trenutaka, pogotovo kada su polaznici vidjeli koliko brzo i jednostavno AI može pretvoriti ideju u vizual spreman za objavu ili tisak.
Još jedna uspješna radionica Startup akademije koja je sudionicima donijela konkretna znanja i nove alate za moderni digitalni rad!

Ovo web-mjesto koristi kolačiće radi boljeg pregledavanja sadržaja. Saznajte više o tome kako se koristimo kolačićima i kako možete promijeniti vaše postavke. Prihvati Pročitaj više

X
X